Міжнародний Благодійний Фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці доправив 2 тонни продуктів харчування ЗСУ та жителям прифронтових міст.

9 червня 2024

Черговий гуманітарний транш «Місії милосердя» до прифронтових населених пунктів Донеччини та Харківщини доставили наші постійні партнери-волонтери — заступник голови Синодального відділу УПЦ з соціально-гуманітарних питань протоієрей Костянтин Дворовий і голова відділу соціального та гуманітарного служіння Київської єпархії протоієрей Андрій Дворовий.

Священнослужителі побували у п’яти військових підрозділах та передали допомогу бойовим частинам, які захищають Україну на Авдіївському, Лиманському, Торецькому, Часовоярському та Бахмутському напрямках. Також гуманітарну допомогу було передано у прифронтові населені пункти, де громади храмів зі священниками кожен день годують сотні людей та надають їм прихисток.

«Люди залишилися без роботи, багато хто без свого житла, під постійними обстрілами, без опалення, газу, води. Вдячні усім вам, що ділитеся теплом своїх сердець з тими, кому зараз допомога потрібна найбільше», — висловив подяку усім, хто взяв участь у зборі допомоги, протоієрей Костянтин Дворовий.
«Зараз вже мало хто привозить допомогу до цих найбільш постраждалих населених пунктів, тому що це стає дедалі важче та небезпечніше. Тому ми не перестаємо дякувати Фонду на честь Покрови Пресвятої Богородиці за ту постійну допомогу, яку ви надаєте в ці важкі часи всім нужденним», — додав протоієрей Андрій Дворовий."

 

Матеріали

Благодійні проєкти Фонду