Благодійний Фонд Новинського надав гуманітарну допомогу для дітей та мешканців Луганщини

19 травня 2017

Міжнародний благодійний Фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці підтримав гуманітарну місію Київської митрополії Української Православної Церкви, яка доставила допомогу дітям-сиротам та постраждалим від воєнних дій мешканцям Луганської області.

Зокрема, допомогу було надано Луганському обласному будинку дитини № 2, що знаходиться у Сєвєродонецьку. Для найменших вихованців дитячого закладу було передано кошти гігієни, дитяче харчування, і навіть медикаменти. Мирним жителям регіону, які найбільше постраждали від військових дій і змушеним залишити свої місця проживання, передано кілька тонн продуктів. 

Гуманітарну допомогу передав вікарій Київської митрополії УПЦ, єпископ Ірпінський Климент.

МБФ на честь Покрови Пресвятої Богородиці в рамках окремої програми з 2014 року надає гуманітарну підтримку вимушеним переселенцям та жителям міст, які опинилися в епіцентрі конфлікту. На ці потреби Фонд направив понад 33 млн. грн. 

В рамках програми було організовано вивезення громадян з таких «гарячих точок» як Краматорськ, Слов'янськ, Лисичанськ, Луганськ, Донецьк, Червоний промінь та ін. Таким чином, було евакуйовано понад 1400 дітей та дорослих, які розселялися у санаторно-курортних установах Донецької, Миколаївської та Чернігівської областей. За рахунок коштів Фонду переселенці забезпечувалися харчуванням, одягом, предметами першої потреби. 

Матеріали

Благодійні проєкти Фонду