Понад 10000 ПЛР-тестів від фонду Новинського та УПЦ прибули до Дніпропетровської області

6 квітня 2020

В Днепропетровскую область прибыли высокоточные ПЦР-тесты, приобретенные фондом Вадима Новинского. Они рассчитаны на 10 тыс исследований людей с подозрением на COVID-19. Тест-системы корейского производства.

До Дніпропетровської області прибули високоточні ПЛР-тести, придбані фондом Вадима Новинського. Вони розраховані на 10 тис. досліджень людей з підозрою на COVID-19. Тест-системи корейського виробництва. Вони допоможуть швидко виявляти хворих та перевіряти контактних осіб, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко. 

«Дякую Офісу Президента та нашим бізнес-партнерам, які мають підприємства на території області, за регулярну допомогу, – зазначив Олександр Бондаренко. – Наразі Обласний штаб протидії коронавірусу отримав велику партію ПЛР-тестів від Фонду Вадима Новинського. Вони дозволять визначати наявність COVID-19 в організмі людини із стовідсотковою гарантією. Чи зможемо протестувати 10 тис людей. Надійшли також респіратори та захисні окуляри, які будуть розподілені по шпитальних базах регіону». 

Тест-системи зберігатимуться у Дніпропетровському обласному лабораторному центрі при температурі мінус 20 градусів. Щоб провести дослідження, пацієнтам потрібно буде здавати змив слизової носа. 
«Застосування ПЛР-тестів – золотий стандарт перевірки людей на коронарівус у всьому світі, – вважає директор Обласного лабораторного центру Олександр Штепа. - Це дуже складні дослідження, які можуть проводити лише фахівці дуже високого рівня. Наша лабораторія акредитована за міжнародним стандартом». 
 
Доставку партії тестів допомогли організувати МЗС та посол України у Південній Кореї. Приєдналася й Українська Православна Церква. 

«Фонд Вадима Новинського продовжує забезпечення регіонів. Закуповуємо медичне обладнання, засоби індивідуального захисту, тест-системи для перевірки громадян на коронавірус, – розповів офіційний представник компанії Метінвест, член Обласного штабу протидії коронавірусу Дмитро Мурашко. - Зараз це чи не найдефіцитніший товар у світі. І злагоджена робота бізнесу та влади дозволяє забезпечувати лікарні. Зустрічаємо хворобу «у всеозброєнні». 
 
Як повідомлялося раніше, Фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці закупив у КНР 10 високоефективних апаратів штучної вентиляції легень, 850 комплектів індивідуального захисту медиків та 10 тис. експрес-тестів. А також тисячі костюмів та респіраторів найвищого ступеня захисту для медиків. Вони розподілені на Донецьку, Херсонську, Миколаївську, Запорізьку, Дніпропетровську, Харківську області. Крім того, 30 березня в Україну прибула закуплена Фондом найбільша партія високоточних ПЛР тест-систем DialPlexQ™ – 100 000 екземплярів із Південної Кореї. 

Благодійні проєкти Фонду