Доставка з Південної Кореї 100 тис. тест-систем DialPlexQ™ 2019-nCoV

27 березня 2020

Триває підготовка доставки з Південної Кореї 100 тис. тест-систем DialPlexQ™ 2019-nCoV.

Служба DHL завантажується в Сеулі. І вже найближчими днями тест-системи прибудуть до України, де відразу ж будуть розподілені по всій країні у спеціальні інфекційні лабораторії, які мають відповідні умови для зберігання та роботи з подібними реагентами. Доставка організована за лінією МЗС України з ініціативи Офісу Президента України. 

Благодійний фонд Вадима Новинського «На честь Покрова Пресвятої Богородиці» став єдиним фінансовим партнером доставки, розуміючи важливість наявності сучасних засобів швидкої та достовірної діагностики коронавірусу в умовах пандемії, що розгортається. Обсяг фінансування становив понад 1,5 млн дол. 

Набір тест системи для визначення коронавірусу працює шляхом штучного з'єднання отриманих генів та РНК (Рібонуклінова кислота). Основним принципом тест системи є метод ПЛР (Полімеразна ланцюгова реакція) в реальному часі (Real Time PCR), шляхом якого можна визначити специфічні гени РНК. 

Даний набір тест системи містить у собі всі необхідні компоненти ПЛР, тому немає необхідності в додаткових реагентах. Час проведення тесту від 105 до 120 хв. Залежно від лабораторії, обладнання, персоналу, час діагностики може змінюватися. 

Благодійні проєкти Фонду