Фонд Новинського передасть українським лікарням захисні бокси для транспортування хворих

10 квітня 2020

В Україну доставлено 10 спеціальних боксів для транспортування хворих на COVID-19, закуплених Фондом Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці.

В Україну доставлено 10 спеціальних боксів для транспортування хворих на COVID-19, закуплених Фондом Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці. 

Захисні бокси дозволяють проводити первинне транспортування осіб з підозрою на зараження COVID-19 до лікарень та забезпечити при цьому достатній рівень захисту для лікарів, які працюють з такими пацієнтами. 

У кожній камері є чотири вбудовані плоскі портали, що забезпечують легкий доступ до пацієнта, і два допоміжні портали, що використовуються для інфузій та іншого медичного обладнання.
 
Захисні бокси такого типу можна використовувати як засіб захисту від «забрудненого» навколишнього середовища для перевезення пацієнтів з ослабленим імунітетом. Найближчими днями бокси будуть розподілені для потреб українських лікарень. 

Нагадаємо, 9 квітня в Україну прибули високоточні та високопродуктивні діагностичні системи для виявлення захворювання COVID-19, закуплені Фондом Вадима Новинського у Китаї. 
 
Переваги системи полягають у скороченому циклі тестування (до 40 хв), інтелектуальній обробці даних (голосові підказки, автоматичний аналіз результатів тощо), а також у відсутності обмежень щодо розміщення пристрою та проведення тестування. Три системи iPonatic вже розмитнено та відправлено до медичних закладів Херсона, Маріуполя, Кривого Рогу. 

Як повідомлялося раніше, починаючи з березня 2020 року Фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці закупив у КНР 10 високоефективних апаратів штучної вентиляції легенів, 850 комплектів індивідуального захисту медиків та 10 тис. експрес-тестів, тисячі костюмів та респіраторів найвищого ступеня захисту для мед. Вони доставлені до Донецької, Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської області. 

А також – найбільшу партію високоточних ПЛР тест-систем DialPlexQ™️ – 100 000 екземплярів із Південної Кореї. Вони розподілені для лікарень усіх областей України. 

Благодійні проєкти Фонду