Фонд Вадима Новинського передав лікарні Маріуполя апарати ШВЛ та засоби захисту медиків

26 березня 2020

Народний депутат України, засновник Благодійного Фонду на честь Покрови Пресвятої Богородиці Вадим Новинський передав лікарні швидкої допомоги м. Маріуполя медичне обладнання та засоби захисту для боротьби з коронавірусом.

Відділення реанімації лікарні поповнили два апарати штучної вентиляції легень, кожен з яких розрахований на одночасну роботу для двох пацієнтів, а також двісті костюмів професійного захисту багаторазового використання та двісті захисних окулярів для лікарів. 

Передаючи обладнання, Вадим Новинський, сказав: «Досвід Китаю каже, що запорука успіху у боротьбі з коронавірусом – це повсюдна сувора дисципліна, це жорсткі заходи, запроваджені державою та їхнє неухильне виконання на місцях. Це той посильний внесок, яким кожен із нас сьогодні може допомогти державі, щоб зупинити спільне лихо. Хочу запевнити вас, що наш Благодійний Фонд продовжує закупівлю, вже проплачені наступні партії обладнання та засобів захисту, і в міру наявності у постачальників ми привозитимемо їх до України. Але мені дуже хотілося б, щоб ця медична техніка знадобилася маріупольській лікарні виключно для допомоги у планових операціях, а не в ургентних випадках. Молимося, щоб після Великодня вірус відступив. Впевнений, Господь нас не залишить! 

 

Міський голова Маріуполя Вадим Бойченко запевнив, що влада міста вже вжила необхідного комплексу превентивних заходів, і на сьогодні ситуація знаходиться під контролем: у Маріуполі зафіксовано лише один випадок коронавірусу. 

«Консолідація зусиль мешканців міста, влади та таких благодійників, як Вадим Новинський, дає надію на те, що нам вдасться максимально стримати поширення вірусу. І сьогодні завдяки цій допомозі цьому сучасному обладнанню, наші справжні герої, наші медики отримали чіткий сигнал про те, що на своїх робочих місцях вони захищені. Спасибі, Вадиме Владиславовичу!», - сказав Вадим Бойченко, звертаючись до Вадима Новинського. 

Благодійні проєкти Фонду