Гуманітарна допомога для людей з обмеженими можливостями

5 грудня 2018

3 декабря, работники социального отдела Воскресенского кафедрального собора и протоиерей Павел Белый при поддержке нашего Фонда посетили людей с ограниченными возможностями из организации «Единство».

Представників Кафедрального собору УПЦ було запрошено на дитячий концерт, присвячений Дню людей з обмеженими можливостями. Благочинний Андріє-Володимирського храму протоієрей Павло сказав вступне слово до аудиторії, розповів про милостиню та любов, про те, що цей день не може бути святом, а нагадуванням для всіх, що серед нас живуть люди з болем та проблемами. 

Співробітники соціального відділу передали людям з обмеженими можливостями бісквітні рулети, б/в одяг, новорічні сувеніри до свят. 

Через кілька днів Церква вшановуватиме пам'ять святої великомучениці Катерини. Директор організації інвалідів Юр'єва Катерина Микитівна та її багаторічний помічник – Катерина Станіславівна, носять це славне ім'я, тому громада вітає жінок з наступаючим днем ​​тезоіменитства і бажає бути схожими на велику святу, переносити страждання та удари в житті з вірою в добро і віру в добро. 
Громадська Подільська районна організація інвалідів «Єдність» міста Києва (вул. Світлицького, 28-В) надає допомогу інвалідам Чорнобиля, інвалідам з дитинства, сиротам, а також багатодітним та малозабезпеченим сім'ям. 
 
У цьому закладі на обліку перебуває 385 осіб із порушеннями здоров'я, з яких 50 – діти. Під час зустрічі з директором об'єднання обговорювалися проблеми товариства інвалідів та можливості подальшої співпраці та допомоги з боку громади собору у грудні. 

Матеріали

Благодійні проєкти Фонду