Концерт вихованців Освітнього центру у санаторії «Десна»

12 листопада 2014

9 листопада у санаторії «Десна» відбувся святковий концерт, підготовлений дітьми та вихователями з числа вимушених переселенців зони АТО, які мешкають у санаторії.

Гостями на концерті були мешканці пансіонату та представники Міжнародного благодійного фонду на честь Покрови Пресвятої Богородиці, під патронатом якого у «Десні» проживає понад 120 біженців. 

Діти представили танцювальні та музичні номери, підготовлені до Освітньо-ресурсного центру, створеного Фондом для всебічного розвитку школярів. 

Родзинкою концерту став конкурс "Міні-міс Десна", в якому юні претендентки змагалися у конкурсах талантів, креативності, спортивних здобутків. 

Кожна юна конкурсантка отримала приз від Благодійного Фонду, а всім учасникам концерту було подаровано концертний комплекс, організований фуршет із солодким столом. 

«Ми хочемо висловити величезну вдячність Благодійному Фонду, який упродовж кількох місяців допомагає всім нам, вимушеним переселенцям. Також ми дуже вдячні за допомогу мешканцям Чернігівщини, волонтерам. Доброта та щира участь небайдужих до чужого лиха людей назавжди запам'ятаються кожному з нас» - зазначила вихователь Юлія Іванова. 

Благодійні проєкти Фонду