МБФ передав обладнання до харківських медичних закладів

30 жовтня 2014

Міжнародний благодійний Фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці надав медичним установам Харкова нове обладнання, серед якого електрокардіографи, ультразвукові діагностичні системи, парові стерилізатори тощо.

Медичну апаратуру отримали: Харківські міські поліклініки №8, №17, №26, дитячі поліклініки №4, №14, міський вендиспансер №1, а також міський пологовий будинок №1. 

Зацікавлені журналісти вже встигли побувати на підключенні обладнання та поспілкуватися із вдячними співробітниками поліклінік. Персонал медичних установ гаряче подякував МБФ за надану допомогу та запевнив, що надані медичні прилади допоможуть у діагностиці захворювань та порятунку життів харків'ян. 

Представник Фонду в Харкові, Вадим Мохов, який був присутній на зустрічі з журналістами та медичним персоналом, наголосив: «МБФ продовжує надавати посильну підтримку харківському регіону – цього разу ми змогли обладнати сучасною технікою міські поліклініки та лікарні, які раніше передали Харківському військовому госпіталю. легенів. Приємно, що наша допомога дуже потрібна медикам та послужить на благо всіх мешканців Харкова». 

Матеріали

Благодійні проєкти Фонду