Міжнародний Благодійний Фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці передав дизельний генератор Шахівській сільській військовій адміністрації

18 червня 2024

У відповідь на звернення керівництва Шахівської сільської військової адміністрації Покровського району Донецької області МБФ на честь Покрови Пресвятої Богородиці передав дизельний генератор потужністю 30 кВт. 

Директор фонду, Дмитро Сергеєв, отримав звернення з проханням розглянути питання про надання гуманітарної допомоги для Центру первинної медико-санітарної допомоги та відділу ЦНАП Шахівської сільської ради. У своєму зверненні керівництво адміністрації наголосило на необхідності забезпечення безперервного функціонування Шахiвської амбулаторії та адміністративної будівлі для надання якісних послуг громадянам України.
«Дякуємо за вашу працю на благо України та сподіваємося на вашу підтримку!» — зазначено у зверненні.
Тож тепер генератор забезпечуватиме безперебійну роботу амбулаторії та адміністративної будівлі Шахівської сільської ради.

Фонд висловлює подяку за довіру та наголошує на своїй готовності й надалі підтримувати ініціативи, спрямовані на захист і поліпшення умов життя громадян України.

Благодійні проєкти Фонду