Розпочато реалізацію програми «Надія є»

18 квітня 2011

18 квітня Міжнародний благодійний Фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці підписав договори про співпрацю із Центром дитячої онкогематології та трансплантації кісткового мозку ОХМАТДИТ, а також Київським центром трансплантації кісткового мозку.

У церемонії підписання договорів взяли участь генеральний директор ОХМАТДЕТ Юрій Гладуш, завідувачка Центру дитячої онкогематології та трансплантації кісткового мозку ОХМАТДИТ Світлана Донська, директор Київського центру трансплантації кісткового мозку Віктор Хоменко та Президент МБФ на честь Покрови Пресвятої Богородиці. 

Підписані угоди стали початком реалізації благодійної програми Фонду «Надія є», яка передбачає надання допомоги медичним центрам, що спеціалізуються на лікуванні онкогематологічних захворювань. 

Регулярно до нашого Фонду надходять прохання про допомогу в лікуванні раку кісткового мозку. Ця страшна хвороба не дивиться на вік, навіть маленькі діти змушені боротися за своє життя. Тому ми прийняли рішення боротися з проблемою онкогематології системно, і підтримати медичні центри, що існують у Києві», - повідомив Олександр Шейко під час підписання договору. 

Відповідно до договору Фонд виділить по 600 тис. гривень на придбання препаратів, необхідних для лабораторій Центрів. Закупівля препаратів дозволить вже цього року запровадити нові методи діагностики онкогематологічних захворювань, які нададуть лікарям більше інформації для максимально ефективного лікування пацієнтів. 

Наприкінці зустрічі Олександр Шейко вручив представникам ОХМАТДИТ та Київського центру трансплантації кісткового мозку ікони Покрови Пресвятої Богородиці як обереги для пацієнтів та медичного персоналу. 

Благодійні проєкти Фонду