Подарунок людям з обмеженими можливостями.

21 липня 2017

Паломництво по святинях Одеси

З благословення Преосвященнішого Варсонофія єпископа Бородянського, соціальний відділ Воскресенського Кафедрального собору УПЦ спільно з Міжнародним Благодійним фондом на честь Покрови Пресвятої Богородиці організував триденну паломницьку поїздку для людей з обмеженими можливостями по храмах та монастирях Одеси. 

Паломники відвідали шість православних святинь: Іверський чоловічий монастир, Успенський Патріарший чоловічий монастир, Пантелеїмонівський монастир, Архангело-Михайлівський монастир, Іллінський та Успенський монастирі. 

Завдяки такій паломницькій поїздці святинями Одеси, люди з обмеженими можливостями змогли побачити красу православних храмів портового міста та відвідати з екскурсіями монастирі, торкнутися великої історії нашої країни та духовної церковної спадщини. Одеса відома не лише своїм колоритом, архітектурою, морськими пляжами, а й значною церковною історією. 

Протягом багатьох років єпископ Варсонофій опікується 27 родинами інвалідів. Крім матеріальної допомоги, приділяють увагу просвітницькій діяльності серед людей з обмеженими можливостями. В громаді з'явилася традиція організовувати паломницькі поїздки Київською областю та Україною для людей позбавлених мобільності та руху, для людей, які перебувають практично весь час у замкнутому просторі свого житла, які мають значне обмеження у спілкуванні. Все це робиться, щоб люди на власні очі побачили знаменні місця, торкнулися православних святинь і отримали не лише відпочинок, а й благодать церковних місць. 

Паломницька поїздка до Одеси була корисною не лише в інформаційному та духовному плані, але також чудовим відпочинком, у якому було органічно додано культурну програму. Поїздка залишила глибокий слід у серцях паломників. Такі поїздки стають регулярними в Кафедральному соборі, сподіваємось, що і в майбутньому будуть організовані не менш цікаві маршрути святими місцями для людей з обмеженими можливостями. 

За матеріалами: sobor.in.ua

Матеріали

Благодійні проєкти Фонду