Презентація підручника з християнської етики

13 листопада 2017

7 листопада з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія відбулася зустріч архієпископа Ірпінського Климента та голови Відділу релігійної освіти, духовного та фізичного розвитку молоді Київської єпархії протоієрея Романа Матюшенка з директорами загальноосвітніх шкіл та завідувачами дитячих садочків Деснянського району м. Києва. 

На початку зустрічі у храмі на честь мучеників Адріана та Наталії відбувся молебень з нагоди Дня Української писемності та мови. 

Після молебню відбулася презентація підручника "Християнська етика в Українській культурі" для присутніх керівників дитячих та шкільних закладів. 
 
Автор підручника – Галина Красікова – розповіла про результати впровадження цього предмета у навчальний процес загальноосвітніх шкіл. Проблема експерименту полягає у відсутності друкованих книжок. Тому друковане видання підручника для 6-х класів можна вважати досить своєчасним кроком у впровадженні християнської етики у навчальний процес. 

Владика наголосив на необхідності видання подібних робіт та подякував усім за плідну роботу – педагогам та директорам МБФ на честь Покрови Пресвятої Богородиці Дмитра Сергеєва, який безпосередньо сприяв виданню підручника. 

Керівник департаменту районного управління освіти Деснянського р-ну в м. Києві Тамара Постолюк подякувала владиці за активну участь у духовно-моральному вихованні молоді та висловила надію та побажання щодо подальшої співпраці. 

На згадку про зустріч усі присутні отримали у подарунок "Житія Святих" та видання священномученика Іларіона Троїцького "Християнства немає без Церкви". 
 
Нагадаємо, що у 2016 році за підтримки МБФ на честь Покрови Пресвятої Богородиці та сприяння УПЦ було видано навчальний посібник із християнської етики для 5 класу. Книга була представлена ​​у рамках Всеукраїнського круглого столу «Основні духовні орієнтири на життєвому шляху людини: віра, надія, любов як розвиток позитивних моральних якостей учнів». 

За матеріалами: mitropolia.kiev.ua 

Благодійні проєкти Фонду