Проєкт

Постійний проєкт

Синодальний відділ у справах молоді УПЦ

Про проєкт

Про проєкт

Соціальне служіння Української православної церкви є найважливішою частиною її служіння, діяльним виразом християнської любові до ближнього. 
 
Сьогодні Церква є одним із найбільших організаторів благодійної діяльності в країні. Багато церковних соціальних проектів не мають аналогів. 
 
Синодальний відділ УПЦ із соціально-гуманітарних питань на регулярній основі надає допомогу всюди — від заходу до сходу, від півночі до півдня нашої країни, включаючи тимчасово неконтрольовані території України. Він допомагає нужденним, незахищеним категоріям населення: багатодітним сім'ям, матерям-одинакам, сім'ям з дітьми-інвалідами, ветеранам, пенсіонерам та безпритульним. У тому числі, тим, кому більше не допомагає ніхто. 
 
Силами Синодального відділу у всіх єпархіях Української православної церкви організовано регіональні центри гуманітарної допомоги, через які люди регулярно отримують найнеобхідніше. 
 
Стараннями Синодального відділу регулярно проводяться семінари та очні стажування для керівників єпархіальних соціальних відділів та парафіяльних соцпрацівників, що дозволяє підвищувати рівень їхньої кваліфікації та масштабувати успішний досвід. 
 
 

Допомогти проєкту репостом

FAQ

Відповідаємо на найпопулярніші питання, відповіді на які будуть Вам корисні.
Перейти до питань та відповідей

Наша допомога відкрита кожному

Виберіть напрямок, у якому потрібна допомога

Допомога УПЦ

Як отримати допомогу

Медичні програми

Як отримати допомогу

Соціальна благодійність

Як отримати допомогу
Допомога УПЦ

Реалізацію проєкту тимчасово призупинено на час дії воєнного стану на території України