Будівництво Храму Святої Трійці на Троїцькій площі завершиться до кінця 2019 року

24 січня 2019

Основні будівельні роботи храму Святої Трійці з культурно-просвітницьким центром на Троїцькій площі Києва планується завершити до кінця поточного року.

Як повідомив директор Міжнародного благодійного фонду Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці Дмитро Сергеєв, на цей час збудовано перший з чотирьох поверхів культурно-просвітницького центру, споруджено основні арки головного храму. Також повністю закінчено будівельні роботи на цокольному поверху, де розміститься баптистерій та нижній храм. Крім того, підрядники розпочали виготовлення основного та середніх куполів. Монтаж основного купола розпочнеться на майданчику об'єкту у березні. 

«З об'єктивних причин ми трохи відстаємо. Тим не менш, до початку літа плануємо здійснити установку куполів і освятити накупольні хрести, а до кінця цього року розраховуємо завершити будівництво об'єкта», - сказав Дмитро Сергеєв. 

Він також зазначив, що після завершення будівництва настане досить тривалий період робіт з внутрішнього оздоблення та оснащення храму. 

Наразі на проектні та будівельні роботи храму Фонд перерахував близько 115 млн. грн. 

Будівництво Храму Святої Трійці з культурно-просвітницьким центром ведеться з червня 2017 року. Храм стане частиною архітектурного ансамблю Троїцької площі. Будівництво фінансується МБФ на честь Покрови Пресвятої Богородиці. Генеральним підрядником виступає компанія Єврокон Україна. 

Директор Фонду також додав, що у майбутньому храму Святої Трійці може бути відведено роль Кафедрального Собору Української Православної Церкви. 

Матеріали

Благодійні проєкти Фонду