УПЦ доставила ПЛР-тести для виявлення коронавірусу для лікарень Волині

16 квітня 2020

Волынский областной лабораторный центр получил помощь от благотворителей - 3000 высокоточных тестов-реакций из Южной Кореи для выявления COVID-19.

Волинський обласний лабораторний центр отримав допомогу від благодійників – 3000 високоточних тестів-реакцій із Південної Кореї для виявлення COVID-19. 

Тести для виявлення COVID-19 для потреб області надіслав Фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці та Українська Православна Церква. 

Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко зустрівся з представниками Волинської Єпархії УПЦ, щоб подякувати за надану своєчасну допомогу. 

У зустрічі взяли участь секретар Волинської єпархії протоієрей Миколай Бондарук, віце-секретар протоієрей Валерій Мучак, завідувач канцелярії архімандрит Паїсій (Хоміч) та прес-секретар єпархії протоієрей Віктор Аніпко. 

«Фонд один із перших став надавати допомогу міністерству охорони здоров'я та областям, Штабу боротьби з епідемією коронавірусу при Офісі Президента. Доставка сьогоднішньої партії тестів організована по лінії МЗС за активної участі Посла України в Південній Кореї. Ви знаєте, що зараз медичне обладнання, засоби індивідуального захисту для медиків та звичайних громадян, тест-системи є особливо дефіцитним товаром у всьому світі, тому лише злагоджена робота бізнесу та влади дозволяє своєчасно забезпечити наші лікарні всім необхідним. Дані тести дозволять швидко визначати наявність вірусу в організмі людини та більш ефективно організовувати карантинні заходи, що особливо важливо в умовах пандемії, що розгортається», - сказав глава області завдяки священнослужителям. 
 

Представники Української Православної Церкви у свою чергу висловили надію, що незабаром епідемія закінчиться, а керівництво області продовжить працювати над розвитком Волині. Зараз же побажали всім залишатися здоровими та добре в сімейному колі зустріти світле Свято Великодня Христового. 

Як повідомлялося раніше, починаючи з березня 2020 року Фонд  на честь Покрови Пресвятої Богородиці закупив у КНР 10 високоефективних апаратів штучної вентиляції легень, 850 комплектів індивідуального захисту медиків та 10 тис. експрес-тестів, а також тисячі костюмів та респіраторів вищого ступеня медиків. Вони доставлені до Донецької, Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської області. 

Фонд закупив найбільшу партію високоточних ПЛР тест-систем DialPlexQ – 100 000 примірників із Південної Кореї, які розподілені для лікарень усіх областей України. 

Благодійні проєкти Фонду