УПЦ доставила ПЛР-тести для виявлення коронавірусу до лікарень Буковини та Вінницької області.

7 квітня 2020

Митрополит Вінницький та Барський Варсонофій передав до Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ України 3000 ПЛР-тестів для виявлення коронавірусу, які були закуплені Українською Православною Церквою та Міжнародним благодійним фондом Вадима Новинського на честь Покрова Пресвятої Богородиці.

Ще 3500 ПЛР-тестів для виявлення COVID-19 було направлено від імені УПЦ та Фонду Вадима Новинського до Чернівецького обласного лабораторного центру. Про це повідомляється на сайті Чернівецької ОДА. 

«Така допомога дозволить нам зробити більше тестів та, відповідно, локалізувати більшу кількість виявлених випадків коронавірусу. Є певний дефіцит сьогодні загалом у світі та в країні всіх цих речей, які нам украй необхідні – апаратури, тестів, засобів індивідуального захисту. Тому кожній допомозі ми дуже раді, вона допоможе нам ефективно продовжувати роботу. Вдячні всім, хто приєднався та підтримує нас у цей час», - зазначила заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак. 

Народний депутат Вадим Новинський вже вдруге допомагає Буковині. Раніше він купив для обласної дитячої клінічної лікарні Чернівців сучасний апарат для штучної вентиляції легень. 
 
Нагадаємо, починаючи з березня 2020 року Фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці закупив у КНР 10 високоефективних апаратів штучної вентиляції легень, 850 комплектів індивідуального захисту медиків та 10 тис. експрес-тестів. А також тисячі костюмів та респіраторів найвищого ступеня захисту для медиків. Вони розподілені на Донецьку, Херсонську, Миколаївську, Запорізьку, Дніпропетровську, Харківську області. 
 
Крім того, 30 березня в Україну прибула закуплена Фондом найбільша партія високоточних ПЛР тест-систем DialPlexQ™ - 100 000 екземплярів із Південної Кореї. Вони будуть розподілені для лікарень усіх областей України. 

Благодійні проєкти Фонду