УПЦ доставила до Херсонської області другу партію гуманітарної допомоги

2 квітня 2020

Голова Херсонської ОДА подякував представникам Фонду Вадиму Новинському та Українській православній церкві за надану області гуманітарну допомогу, засоби захисту та високоточні ПЛР-тести.

Херсонщина отримала додаткову партію допомоги від Української Православної Церкви – 4000 штук ПЛР-тестів на виявлення коронавірусної хвороби, а також засоби індивідуального захисту для медиків. Допомога УПЦ у закупках та доставці надав Благодійний Фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці. 

З благословення митрополита Херсонського та Таврійського Іоанна вже сьогодні отримана гуманітарна допомога буде розподілено за закладами охорони здоров'я Херсонщини. 

Постачання тестів та засобів захисту буде продовжено до лікарень Донецької, Дніпропетровської, Харківської, Запорізької та Миколаївської областей. 

Передача гуманітарної допомоги у Херсоні відбулася 2 квітня за участю голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва, представника Фонду Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці Сергія Черевка, митрополита Херсонського та Таврійського Іоанна. 

«Ми вдячні Українській православній Церкві за передачу нашої обласної лабораторії високоточних тестів із Південної Кореї. Тести були закуплені Фондом Вадима Новинського На честь Покрови Пресвятої Богородиці, за що їм також дякую. Фонд один із перших став надавати допомогу МОЗу, областям, Штабу боротьби з епідемією коронавірусу при Офісі Президента. Доставка сьогоднішньої партії тестів організована по лінії МЗС за активної участі Посла України в Південній Кореї. Ви знаєте, що зараз медичне обладнання, засоби захисту для медиків та звичайних громадян, тест-системи є особливо дефіцитним товаром у всьому світі, тому тільки злагоджена робота бізнесу та влади дозволить вчасно забезпечити наші лікарні всім необхідним», - сказав Юрій Гусєв. 

Як зазначив митрополит Херсонський та Таврійський Іоанн, у ці складні для країни дні УПЦ, як і завжди, разом із українським народом. 

«Церква не лише молитвою підтримує наших медичних працівників, а й намагається надавати гуманітарну допомогу, передавати засоби захисту для лікарів, які ми передаємо сьогодні, а також тести для виявлення коронавірусу для того, щоб усі ці засоби принесли користь та допомогу нашому народу та нашим медпрацівникам. . Я особливо вдячний нашим медпрацівникам за їхню жертовну працю, за те, що вони, виконуючи заповіді Ісуса Христа, спрямовують усі свої сили для того, щоб хвороба якнайшвидше відійшла від наших людей. Дякую вам, бажаю вам Божого благословення, Церква щодня молиться за вас», - звернувся до лікарів митрополит Херсонський та Таврійський Іоанн. 

Як повідомлялося раніше, Фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці закупив у КНР 10 високоефективних апаратів штучної вентиляції легень, 850 комплектів індивідуального захисту медиків та 10 тис. експрес-тестів. А також тисячі костюмів та респіраторів найвищого ступеня захисту для медиків. Вони розподілені на Донецьку, Херсонську, Миколаївську, Запорізьку, Дніпропетровську, Харківську області. Крім того, 30 березня в Україну прибула закуплена Фондом найбільша партія високоточних ПЛР тест-систем DialPlexQ™ – 100 000 екземплярів із Південної Кореї. 

Благодійні проєкти Фонду