УПЦ та Фонд Новинського передали ПЛР-тести лікарням Житомира

8 квітня 2020

7 квітня 2020 року, у день Свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, від імені УПЦ та з благословення Предстоятеля Блаженнішого Митрополита Онуфрія, відбулася передача ПЛР-тестів для виявлення коронавірусу у Житомирському обласному лабораторному центрі Міністерства охорони здоров'я України.

Високоточні тести виробництва Південної Кореї раніше закупив Фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці. 

Для передачі тестів до Житомирського обласного лабораторного центру МОЗ України приїхав митрополит Житомирський та Новоград-Волинський Никодим, заступник Голови Житомирської обласної держадміністрації Віктор Градівський та головний санітарний лікар Житомирської області Зіновій Парамонов. 

Під час брифінгу митрополит Никодим привітав присутніх зі святом, закликав усіх долучатися до благодійності, об'єднуватись у молитві та боротьбі проти епідемії. 

«Наша Церква молиться за лікарів, які на передовій, як воїни, рятують сьогодні людей», - наголосив Владика. 
Зіновій Парамонов розповів про стан хворих, а у спілкуванні з Владикою подякував УПЦ та Фонду Вадиму Новинському за важливу та потрібну благодійну допомогу. 
 
Нагадаємо, починаючи з березня 2020 року Фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці закупив у КНР 10 високоефективних апаратів штучної вентиляції легень, 850 комплектів індивідуального захисту медиків та 10 тис. експрес-тестів. А також тисячі костюмів та респіраторів найвищого ступеня захисту для медиків. Вони доставлені до Донецької, Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської області. 
 
Крім того, 30 березня в Україну прибула закуплена Фондом найбільша партія високоточних ПЛР тест-систем DialPlexQ – 100 000 екземплярів із Південної Кореї. Вони будуть розподілені для лікарень усіх областей України 

Благодійні проєкти Фонду