Вручено ключі від 8 будинків, збудованих для багатодітних сімей Волині.

9 липня 2009

Вісім багатодітних сімей Ківерцівського району Волинської області отримали нове житло у рамках спільного проекту влади та бізнесу «Зігрій любов'ю дитини».

Ключі від нових будинків новоселам вручили Президент України Віктор Ющенко, міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко та президент МБФ на честь Покрови Пресвятої Богородиці Олександр Шейко. 

Відкриваючи церемонію, Олександр Шейко зазначив, що «Фонд з гордістю завершує цей проект, і ми впевнені, що збудовані будинки ще довго будуть служити новоселам, їхнім дітям і навіть онукам». 

Власниками нового житла стали три сім'ї у селі Карпилівка, дві – у селі Башлики, дві – у селах Дерно та Прилуцьке, та одна – у смт. Цумань Волинської області Загальна площа кожного будинку становить від 120 до 140 кв.м (з урахуванням вимог житлового будівництва – 15 кв.м на кожного члена сім'ї). При проектуванні будинків враховувалися потреби кожної окремої сім'ї, у тому числі її склад та кількість дітей. Усі будинки - двоповерхові, побудовані з використанням сучасних технологій та забезпечені внутрішніми інженерними мережами (водопровід, каналізація, опалення, електрообладнання тощо). Кошторисна вартість кожного будинку становила близько 650 тис.грн. 
 
Загалом у рамках проекту «Зігрій любов'ю дитини» Фонд надає допомогу 10 багатодітним сім'ям Волинської області, у кожній із яких виховується від 10 до 15 дітей. Для 9 сімей збудовано нові будинки, для однієї буде надано фінансову допомогу на капітальний ремонт та реконструкцію житла в селі Карпилівка на суму 200 тис. грн. Перший із дев'яти будинків було передано у грудні минулого року багатодітній родині Ліннік, яка проживає у смт. Цумань Ківерцівського району Волинської області. 

Благодійні проєкти Фонду