Всесвітній день серця (World Heart Day)

29 вересня 2019

Сьогодні відзначається Всесвітній день серця (World Heart Day), який вперше було організовано у 1999 році з ініціативи Всесвітньої федерації серця. Щороку цього дня фіксована дата – 29 вересня.

Головною метою цього Дня є підвищення усвідомленості суспільства до тієї небезпеки, яка спричинена епідемією серцево-судинних захворювань у світі, а також ініціювати всеосяжні профілактичні заходи у всіх групах населення. 

Нині серцево-судинні захворювання є головною причиною смерті та інвалідності у світі: щороку вони забирають понад 17 мільйонів людських життів. В Україні смертність від захворювань серця – одна з найвищих у світі. 

Всесвітній день серця проводиться під гаслом «Серце для життя». 

До цього дня ми підготували для наших підопічних з Інституту Серця МОЗ України невеликі подарунки. 100 упаковок дитячого харчування для малюків, що перебувають у реанімації, та чудові іграшки для маленьких одужуючих героїв, які перенесли операції на серці, наступного тижня вирушать за призначенням. 

Довідка:  

триває реалізація всеукраїнської програми «Допоможи серцю битися», в рамках якої кардіохірургічне лікування вже отримали 87 дітей із вродженими вадами серця. Також фонд підтримує проект Інститут Серця МОЗ України «Виїзні бригади», завдяки якому у багатьох областях України було проведено заходи щодо попередньої діагностики кардіологічних недуг у дітей. 

 

Матеріали

Благодійні проєкти Фонду